güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 3 min 6 ay

Heyecan verici ve bir o kadar da deneyimlerle dolu geçen hamilelik süreci birebir vakitte birçok meçhullüğü de beraberinde getiriyor. Bu periyotta vücudu ve ruhu besleyen aktivitelere yer açmak, keyifli bir gebelik ve doğum gerçekleştirmeye yardımcı olurken, anne adaylarının üzerindeki gerilimi azaltıyor. Konutlarda konforla yapılabilecek online gebe yogası ile sağlıklı bir hamilelik devri geçirilebileceğini aktaran Studio Best Self Kurucusu Buyruk Kurşunoğlu, 12. haftadan sonra hekim onayı almış tüm anne adaylarının gebe yogası derslerine katılabileceğini belirtiyor.

Hamilelik mucizevi bir süreç lakin birçok anne adayı bu süreçte derin bir güvensizlik, belirsizlik ve telaş hisleri ile karşılaşıyor. Bu süreçte anne ve bebek sıhhati için yapılan medikal tetkiklerin yanında fizikî aktiviteler, sürecin daha sağlıklı ve keyifli geçmesine katkıda bulunuyor. Gebeliğin farklı etaplarında anne adaylarını fizikî ve duygusal olarak güçlendirmekle kalmayıp zihnen doğuma hazırlayan hareketler ve nefes teknikleri içeren gebe yogası; anı farkındalıkla yaşayabilmeye ve doğumdan evvel bebekle bağlantı kurabilmeye yardımcı oluyor. Bilhassa meskenlerde hareketsiz geçirilen bu günlerde fizikî aktivitelerin sağlıklı bir hamilelik periyodu için daha değerli olacağını aktaran Studio Best Self Kurucusu Buyruk Kurşunoğlu, hekim onayı almış tüm anne adaylarının online gebe yogası dersleri ile rahatlayabileceğini belirtiyor.

Üyelik sistemiyle günün farklı saatlerinde, farklı düzeylere uygun online yoga, pilates dersleri ve meditasyon seansları sunan Studio Best Self, gebelere özel hazırlanmış Glowy Self dersleri ile sıkıntı pozlar içermeyen ve çok tekrarlı duruşlarla harmanlanan seanslar sunuyor.Hamilelik mühletince yapılan fizikî yoga duruşları, zihinsel ve ruhsal çalışmalar anne adaylarını doğuma hazırlarken; daha sağlıklı ve dinç bir gebelik süreci yaşamalarına katkıda bulunuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir