güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 2 min 5 ay

Kovid-19 salgınına karşı Ramazan ayının birinci iki haftasında kısmi kapanmaya gidilirken sokağa çıkma kısıtlama saatleri de 19.00-05.00 olarak belirlendi. Yeni tedbirler çerçevesinde Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. de (BEDAŞ) Müşteri Operasyon ve Takviye Merkezlerinin (MOD) çalışma saatlerini yine düzenledi. Buna nazaran bugünden itibaren (15 Nisan Perşembe) tüm MOD’lar müşterilerine 8.00-12.30 ile 13.00-17.00 saatleri ortasında hizmet verecek.

ÇALIŞANLARIN VE MÜŞTERİLERİN SIHHATİ İÇİN HER TÜRLÜ TEDBİR ALINDI

Tüm dünyayı tesiri altına alan Kovid-19 salgınının Mart 2020’de Türkiye’de de görülmesinin çabucak akabinde acil aksiyon planını devreye alan BEDAŞ, bir yandan müşterilerinin taleplerine karşılık verirken hem müşterilerinin hem de çalışanlarının sıhhatini en üst seviyede müdafaayı hedefliyor.

BEDAŞ, Türkiye’yi de tesiri altına alan Kovid-19 salgınına karşı çalışanları ve müşterilerinin güvenliği için Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı’nın talimatlarını geçen yıldan bu yana büyük bir itinayla uygulamaya devam ediyor. İstanbul Avrupa Yakası’nda 5.2 milyondan fazla aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren BEDAŞ, çalışan ve abonelerinin sıhhati için genel müdürlük, tüm şirket binaları ve işletme müdürlüklerinde dezenfeksiyon çalışmalarını, maske ve uzaklık kurallarını taviz vermeden uyguluyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir