güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 2 min 5 ay
Gelecek Partisi Muş Vilayet Lideri Av. Muhammed Gürkan Çermi, Ramazan ayı hasebiyle bir kutlama iletisi yayımladı. Gelecek Partisi Muş Vilayet Lideri Av. Çermi bildirisinde: “Paylaşma ve dayanışma hislerinin doruğa çıktığı, gönüllerin birleştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin ağırlaştığı, On bir ayın sultanı; Ramazan ayına ulaşmanın huzur ve memnunluğunu daima birlikte yaşıyoruz. Bin aydan daha güzel olan Kadir Gecesi´ni barındıran başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayını birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmek için fırsat bilmeliyiz.
Ramazan rahmet ayıdır. Allahü Teâlâ bu ayda, günahlarımızı bağışlar, dualarımızı kabul eder. İçinde bin aydan daha iyi olan Kadir Gecesinin bulunduğu, bedenimizin sağlık bulduğu, irademizin güçlendiği, tüm kötülüklere oruçla kalkan olduğumuz, Rabbimizin bize verdiği nimetlerin bedelini ve değerini hatırladığımız, ruhumuzu ve vücudumuzu arındırdığımız mübarek bir aydır.
Bu ay rahmet ve ihsan ayıdır. Bu mübarek ayda, gereksinim sahiplerini, yetimleri, öksüzleri, yaşlı ve kimsesizleri, komşularımızı ve akrabalarımızı daha fazla hatırlayacağımız, “Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir”, Hadis-i Şerifini daha yeterli idrak edeceğimiz bir ay olmasını temenni ediyorum. Bu his ve niyetlerle Ramazan ayı boyunca yapacağımız tüm ibadetlerin Aziz Rabbimiz tarafından kabul edilmesini, bu mübarek ayın başta Muşlu hemşerilerim olmak üzere ülkemize ve İslam Alemine sağlık ve hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim’’ dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir