güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 2 min 5 ay

Emel Yalçın’ın sorularını samimiyetle yanıtlayan Hande Ünsal son vakitlerde arkası arkasına çıkardığı ve listelerde doruktan inmeyen müzikleri için “Yaptığım hiç bir müzikte ticari tasam yok yalnızca muvaffakiyet odaklıyım ve bundan çok büyük keyif alıyorum” dedi. Birebir vakitte kelam muharriri ve bestekar kimliğiyle isminden sıkça kelam ettiren Ünsal, “Acı çekmek bana müzik yazdırıyor dedi. “Pandemi periyodunda konser vermeyi çok özlediğini lisana getiren sanatçı elimde kolonya şişesi ile evdekilere konser veriyorum o derece özledim düşünün “dedi.

KİLO TAKINTIM VAR!

Emel Yalçın’ın kimsenin bilmediği saklı bir takıntın var mı sorusuna “49 kiloyum ve hala kendimi kilolu hissediyorum vakit zaman sanırım kendimde kilo takıntım var” karşılığını verdi.

BABAMLA HİÇ GÖRÜŞMEDİM!

Emel Yalçın’ın; annene ve ailene olan düşkünlüğünü biliyoruz babanla görüşüyor musun? sorusuna, Hande Ünsal “Bu yaşıma kadar babamla hiç görüşmedim. Lakin bir kızgınlığım yok ona. Artık arasa beni tabi ki açar konuşurum, babadır sonuçta. Şu soruyu da sorarım tabi “bu vakte kadar neden gelmedin?. Her şeye karşın, hayatımda seni istemiyorum da demem, gereken saygıyı gösteririm dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir