güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 2 min 5 ay

Eğitim hayatlarına online olarak devam eden çocuklar, Kadıköy Belediyesi’nin çocukları gaye alan aktiflikleri ile öne çıkan, Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi’nde düzenlenen atölyelere de online olarak katılmaya devam ediyor. Birlikte Çizgili Kitap Yapıyoruz ve Birlikte Masal Kitabı Yapıyoruz Atölyelerine online olarak katılan çocuklar, eğitmenleri Kemal Gökhan Gürses ve Can Gürses öncülüğünde bir ortaya geldi. Birlikte kurdukları öyküler ve masalları evvel kâğıda döktü, sonra bu masalları resmettiler.

Hayallerini, isteklerini, dünyaya bakış açılarını birbirleriyle paylaşan çocukların bu iştirakinden 6 yeni kitap doğdu. Çocukların emeklerinin eseri olan “Aynada Seyahat, Mehmet’in Sihirli Kalemi, Benim Kusursuz Kardeşim, Maskeli Hayvanlar, Şifalı Şifasız Çiçek ve Her Şeyi İstiyorum” isimli çalışmalar Kadıköy Belediyesi tarafından kitap olarak basıldı. Artık bu kitaplar diğer çocuklarla buluşmak üzere Kadıköy Belediyesi’nin Kültür Merkezleri HKÇKM, BKMK, CKM, KKM ve Karikatür Evi’nde olacak. Minik müellif ve çizerlerin yapıtlarını görmek isteyen öbür çocuklar sonlu sayıda basılan kitaplardan fiyatsız olarak alabilecekler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir