güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 3 min 7 ay

“Komedi rolünde oynamak isterim”

“Kadir Doğulu, Furkan Palalı ve Mert Fırat’ın iş disiplinlerini ve yeteneklerini öğrenmeye çalıştım”

“23 Nisan’ı direktör koltuğunda kutlamak isterim”

Başarılı performansı ile bugüne kadar klip, sinema ve dizi projelerinde yer alan çocuk oyuncu Lavinya Ünlüer, MAG Nisan sayısının Kids içeriğine oyunculuk serüvenini anlattı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili de iletisini ileten sempatik oyuncu, gelecek amaçlarını de röportajında paylaştı.

Dört yaşında reklam yüzü olarak çıktığı seyahatinde birçok dizide rol alan Lavinya Ünlüer, şimdi on yaşında. Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ın paylaştığı Kefaret dizisinde Elif karakterini canlandıran Lavinya, fantastik bir sinemada melez bir prenses olarak rol aldığını duyurdu. Pandemi sonrası vizyona girecek olan sineması için sabırsızlandığını belirten Ünlüer, “Aslında güldürü rolünde oynamak isterim lakin Türkiye’de ekseriyetle dram rolleri beğeniliyor” dedi. Dizi kesiminde birçok başarılı oyuncu ile oynama fırsatı bulduğunu söyleyen Ünlüer, “Kadir Doğulu, Furkan Palalı ve Mert Fırat ile baba kız oynadım. Onların iş disiplinleri ve yeteneklerini öğrenmeye çalıştım. Hatta Mert abi iki defa babam oldu. Bu dizi bölümünde az rastlanan bir durum. Anne rollerinin inceliklerini de şu anda Nurgül Yeşilçay’ı gözlemleyerek öğrenmeye çalışıyorum” diye konuştu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın kendisi için daha özgür, keyifli ve başka ülke çocuklarından daha farklı olmayı söz ettiğini belirten başarılı oyuncu, 23 Nisan Çocuk Bayram’ını direktör koltuğunda kutlamak istediğini belirtti. “Hani büyükler makamlarını o gün çocuklara veriyorlar ya ben de o gün sette olursam direktörüm koltuğunu bana versin, o gün kısmı direktör olarak ben çekeyim” diyerek talebini ileten Lavinya, “ 23 Nisan’ın dünyada örneği yok. Memleketler arası olması çok kıymetli. En değerlisi Ulu Başkan Atatürk’ün mirasının devam ettirilmesi açısından memnunluk verici” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir