güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 5 min 6 ay

Nissan Türkiye CFO Yardımcısı olarak vazife alan Cihan Fırat Doğan Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkeleri CFO misyonuna, Nissan Mısır Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Yöneticisi olarak vazife alan Orhan Seyman, Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkeleri Pazarlama Müdürü vazifesine, Nissan Türkiye Bayi Geliştirme Müdür Yardımcısı olarak misyon alan Olcay Duru, Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkeleri Bayi Geliştirme ve Müşteri Bağları Müdürü vazifesine ve Nissan Türkiye Pazarlama Müdürü olarak vazife alan Murat Bozfakıoğlu, Nissan AMIO Bölgesi Eser Pazarlama Müdürü vazifesine atandı.

Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkeleri CFO misyonuna Cihan Fırat Doğan, Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkeleri Pazarlama Müdürü misyonuna Orhan Seyman, Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkeleri Bayi Geliştirme ve Müşteri Bağları Müdürü misyonuna Olcay Duru, Nissan AMIO Bölgesi Eser Pazarlama Müdürü vazifesine Murat Bozfakıoğlu, getirildi. Uzun yıllar boyunca çeşitli firmaların farklı durumlarında muvaffakiyetle misyon yapan Cihan Fırat Doğan, Orhan Seyman, Olcay Duru ve Murat Bozfakıoğlu 1 Nisan prestijiyle yeni misyonlarına başladı.

Cihan Fırat Doğan yeni misyonuyla Nissan Türkiye ve Nissan Türkiye’nin idare merkezi olduğu Kuzey Afrika ülkelerinin tüm finans faaliyetlerinden, Orhan Seyman tıpkı ülkelerin tüm pazarlama faaliyetlerinden ve Olcay Duru Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkelerinin bayi ve müşteri alakaları faaliyetlerinden sorumlu olacak. Murat Bozfakıoğlu yeni vazifesiyle birlikte Dubai’den yöneteceği Nissan AMIO bölgesindeki eser ve pazarlama faaliyetlerinin sorumluluğunu üstlenecek.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde lisans ve birebir üniversitede MBA eğitimlerini tamamlayan Cihan Fırat Doğan, iş hayatına PwC de başladı. Cihan Fırat Doğan mesleği boyunca telekomünikasyon ve otomotiv dalı başta olmak üzere çeşitli kesimlerde yöneticilik durumlarında çalıştı. 2019 yılında Nissan Middle East / Dubai ofisinde Finans’tan sorumlu Genel Müdür olarak görevlendirilen Doğan, 2020 yılında Nissan Türkiye CFO yardımcısı olarak vazife aldı.

Orhan Seyman, lisans eğitimini ODTÜ Sanayi Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Marmara Üniversitesi’nde işletme üzerine yüksek lisans, Bilgi Üniversitesi’nde işletme, idare ve tertip alanında doktora eğitimi alan Seyman, mesleği boyunca otomotiv bölümündeki çeşitli şirketlerde satış ve pazarlama konumlarında üst seviye yönetilicik yaptı. Seyman, 2020 yılında Nissan Mısır Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Yöneticisi olarak vazife aldı.

Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde tamamlayan Olcay Duru, iş hayatına otomotiv kesiminde satış departmanı’nda başladı. Duru, satış departmanına bağlı işlevlerde yürüttüğü çeşitli vazifelerinin akabinde 2011 yılında Nissan Otomotiv A.Ş ailesine katıldı. Sırasıyla Bayi Geliştirme Uzmanı ve Kadro Önderi misyonlarını sürdüren Duru, 2017 yılında Bayi Geliştirme Müdür Yardımcısı vazifesini üstlendi.

Murat Bozfakıoğlu lisans eğitimini Worcester Polytechnic Institute (WPI) Sanayi Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Koç Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans (MBA) eğitimini alan Bozfakıoğlu, mesleği boyunca araba dalındaki çeşitli şirketlerde üst seviye pazarlama durumlarında çalıştı. Bozfakıoğlu 2017 Ekim ayında Nissan Türkiye Pazarlama Müdürü misyonunu üstlendi.

Gerçekleşen atamalar ile birlikte yöneticilerin yeni vazifeleri;

  • Cihan Fırat Doğan Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkeleri CFO
  • Orhan Seyman Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkeleri Pazarlama Müdürü
  • Olcay Duru Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkeleri Bayi Geliştirme ve Müşteri Bağları Müdürü
  • Murat Bozfakıoğlu Nissan AMIO Bölgesi Eser Pazarlama Müdürü

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir